Oljemålning

256777

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, med otydlig signatur, rastande sällskap, olja på pannå, 18x20 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1375719
1375717
1375716
1375002
1375001
1 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.