Salomon le Tropézien oljemålning

256776

LE TROPÉZIEN, Salomon, (1900-tal): Hamnen i Saint Tropez, signerad, olja på pannå, 46x55 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (18 bud)
1371891
3 400
1375863
3 200
1371891
1375858
2 800
1371891
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.