Stig Claesson litografi

256774

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Folksamhuset i Stockholm, signerad Stig Claesson, färglitografi, 14/100, 53x42 cm

Fack 6

Stig Claesson litografi

Budhistorik (15 bud)
1375133
1 400
1375094
1 300
1374159
1374144
1367435

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.