Gunnar Johnson blandteknik

256773

JOHNSON, Gunnar (1917-2007): "Dramatisk kust", otydligt signerad, daterad á tergo 1963, blandteknik, ca 87x100 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Gunnar Johnson blandteknik

Budhistorik (2 bud)

1375566
1373807

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.