Tenntallrikar

256772

SKÅLFAT, TALLRIKAR 3 st, 17/1800-tal, tenn, 1 märkt Jacob Boshart, samt 2 st med krönta alliansvapen

skador

Diverse

Monter 12

Tenntallrikar

Budhistorik (12 bud)
1371861
850
1373664
1371861
750
1371843
700
1371843
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.