Oidentifierad konstnär oljemålning

256771

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, barn i vinterlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 51,5x64 cm

duklagning, krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 18

Budhistorik (7 bud)
1375471
950
1367872
900
1367872
850
1368879
1367872
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.