Oidentifierad konstnär oljemålning

256770

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, utflykt på isen, olja på pannå, 29x41 cm

Krackeleringar

Konst

Rum 4

Budhistorik (14 bud)
1376035
900
1376025
850
1376033
850
1376025
1375554
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.