Ulf Wahlberg färglitografi

256766

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilar, signerad och daterad Ulf Wahlberg -81, 28/200, färglitografi, 41,5x50,5 cm

Fack 9

Ulf Wahlberg färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1371304
2014-07-17 19:56:17

2014-07-22 kl 20:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.