Roland Svensson färglitografi

256764

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Havsörn (Gillöga)", signerad Roland S, numrerad 308/350, färglitografi, bildmått 28x41 cm

Fack 6

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1375462
1375846
1375462
1371078
850
1371053

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.