Ulf Greder färglitografi

256763

GREDER, Ulf (född 1949): Frukost i det gröna, signerad och numrerad Ulf Greder 57/360, färglitografi, bildmått 40/32 cm

Rum 15

Ulf Greder färglitografi

Budhistorik (16 bud)
1375832
1376016
1375832
1 800
1376015
1 700
1375832

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.