Ulf Greder färglitografi

256762

GREDER, Ulf (född 1949): "Capri", signerad och numrerad Ulf Greder 207/360, färglitografi, bildmått 39x29 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1371806
2014-07-18 11:50:26

2014-07-22 kl 17:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.