Ulf Greder färglitografi

256759

GREDER, Ulf (född 1949): Frukostbricka I, signerad och numrerad Ulf Greder 57/360, färglitografi, bildmått 40x30 cm

Fack 4

Ulf Greder färglitografi

Budhistorik (1 bud)

1374517
2014-07-21 11:50:44

2014-07-22 kl 20:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.