Karl Axel Pehrson

256754

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "Flora I" Bidrag till den Falska Floran I: Kolibrikvävare (överst), Brännhårsvinka", signerad och daterad K.A. Pehrsson -69, färglitografi, 80/260, 65x49 cm

Gulnader

Fack 15

Karl Axel Pehrson
Budhistorik (4 bud)

1375016
550
1371924
500
1375015
450
1371924

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.