Eva Ljungdahl färglitografi

256751

LJUNGDAHL, Eva (född 1946): Stilleben med röda äpplen och vit kanna, signerad Eva Ljungdahl, färglitografi, 55/190, 38x55 cm

Fack 4

Eva Ljungdahl färglitografi
Budhistorik (4 bud)

1374440
450
1375643
1374440
1370652

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.