Nils Andersson gouache

256741

ANDERSSON, Nils (1817-1865): societetsbron i Norrtälje, monogramsignerad och daterad 30/6 -59, gouache på papper, 29x47 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Nils Andersson gouache

Budhistorik (10 bud)
1376570
650
1376562
600
1376568
600
1376562
550
1376341
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.