William Geddes oljemålning

256740

GEDDES, William, (1841-84), Fiske i floden, signerad och daterad W Geddes 1881, olja på duk, 52x77 cm

skador och lagningar

Konst, Måleri

Rum 11

William Geddes oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1375013
1374918
1374722
1366308

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.