Hörnskåp Kina 1900-tal

256738

HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, Kina, bemålat i svart, bronserad dekor av landskap, krönt av knoppar, 2 pardörrar samt 1 låda, höjd ca 149, 85x60 cm

Slitage

Rum 14

Hörnskåp Kina 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
1373775
700
1373772
600
1373767
550
1373766
500
1373765
450

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.