Garderob Kina med dekor av drakar

256736

KLÄDSTÄLLNING, 1900-talets andra hälft, Kina, grönbemålat trä, dekor av drakhuvuden, blommor, höjd ca 172, bredd 165 cm

Slitage

Rum 4

Budhistorik (20 bud)
1373967
1 600
1373956
1373966
1 400
1373956
1 300
1373949

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.