Tor Bjurström oljemålning

256735

BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Interiörbild, stämpelsignerad Bjurström, olja på duk, 69x88 cm; intyg/stämpel a tergo

Mindre dukhål, mindre rispa

Konst, Måleri

Fack 9

Tor Bjurström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1374311
8 000
1374279
7 400
1373982
6 400
1373981
5 000
1367236

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.