Dan Wirén oljemålning

256731

WIRÉN, Dan (född 1951): "Budbärare", monogramsignerad DW, olja på duk, ca 197x94 cm
UTSTÄLLD: Galerie Blanche

Fläckar, ytmärken

Konst, Måleri

Rum 17

Dan Wirén oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1370702
1373239
1370702
1 400
1373237
1 300
1370702

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.