KG Nilsson färgserigrafi

256729

NILSON, K.G (född 1942): "Geografi", signerad och daterad KG Nilson 1993, färgserigrafi 117/150, 35x56 cm

Fack 4

KG Nilsson färgserigrafi

Budhistorik (10 bud)
1374498
700
1374761
650
1374498
600
1371705
550
1367849
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.