Byrå sengustaviansk stil

256728

BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, lös stenskiva, med profilerad kant, dekor av kannelyr, mässingsdetaljer, 3 lådor, höjd 81, 91x47 cm

Bruksslitage, något solblekt,

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer

Rum 4

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
1372609
1372548
2 800
1372451
2 600
1372451
1370720

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.