Italiensk skola 1800-tal

256724

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, bondlunch, italiensk skola, olja på duk, 27x33 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Italiensk skola 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1374675
1374137
700
1368875
650
1367357
600
1366997
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.