Carl Einar Fredriksson

256721

FREDRIKSSON, Carl Einar, "Figge" (1887-1951): Norrbro, signerad och daterad C E Fredriksson -21, olja på pannå,65x81cm

Konst, Måleri

Fack 6

Carl Einar Fredriksson

Budhistorik (8 bud)
1374543
2 400
1374544
1374543
1 800
1374280
1 700
1374280

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.