Målning 1900-tal

256720

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Strandparti, signerad och daterad -46, olja på pannå, 37x45 cm

Fläckar, hörnskada

Konst, Måleri

Fack 4

Målning 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

1370146
2014-07-16 11:17:43

2014-07-21 kl 16:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.