Sigvard Bernadotte krita

256718

BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): stilleben, signerad och daterad -95, krita, 30x22 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Sigvard Bernadotte krita

Budhistorik (11 bud)
1374234
1 600
1374212
1374233
1 400
1374212
1 300
1374232

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.