Aristide Maillol litografi

256717

MAILLOL, Aristide (Frankrike 1861-1944): Nakenakt, ur sviten L´Art d´Amien, d´Orvide", 1935, monogramsignerad i blyerts, färglitografi, 27/35 38x22 cm

Fack 7

Aristide Maillol litografi
Budhistorik (31 bud)
1374888
4 200
1374887
1374884
3 800
1374886
3 800
1374884
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.