Anders Zorn etsning

256716

ZORN, Anders (1860-1920): Eka, signerad Zorn, etsning, signerad i plåten Zorn 1913, 9x12 cm
Hjert & Hjert 266

Gulnad

Fack 5

Anders Zorn etsning

Budhistorik (11 bud)
1374998
3 200
1374912
1374654
1374608
1 800
1374451
1 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.