Anders Zorn etsning

256712

ZORN, Anders (1860-1920): "Tre systrar", signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1913, etsning, 24,4x17,8 cm
litteratur H&H 268

gulnad

Fack 11

Anders Zorn etsning

Budhistorik (17 bud)
1374665
4 200
1374663
1374640
3 800
1374622
3 600
1374618
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.