Anders Zorn etsning

256709

ZORN, Anders (1860-1920): På Hemsö, signerad Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn 1917, 20,0x14,9 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 281

Fack 1

Anders Zorn etsning

Budhistorik (8 bud)
1365985
7 600
1374287
7 400
1365985
6 200
1370662
6 000
1365985
5 600

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.