Oljemålning kustbild

256707

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad R Lidberg, Kustlandskap, olja på pannå, 23x31 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Oljemålning kustbild

Budhistorik (1 bud)

1374780
2014-07-21 18:17:41

2014-07-21 kl 20:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.