Dorothea Tanning färgetsningar

256705

TANNING, Dorothea, (1910-2012), (3), kompositioner, färgetsningar, signerade, numrerade 77/100, 28x21 cm

Fack 1

Budhistorik (23 bud)
1374944
1374949
2 800
1374944
2 600
1374943
2 400
1374936

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.