LG Lundberg blandteknik

256703

LUNDBERG, LG (född 1938), "Från Stockholms skärgård", signerad och daterad LG. Lundberg 1998, blandteknik på pannå, 21x16 cm

Konst, Måleri

Fack 5

LG Lundberg blandteknik
Budhistorik (10 bud)
1373601
2 600
1374437
2 400
1373601
1374245
1373601
1 700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.