Kvinnoporträtt 1800-tal

256701

OKÄND KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Kvinnoporträtt, oljemålning, 23x20 cm

Sprickor, lagningar

Konst, Måleri

Fack 5

Kvinnoporträtt 1800-tal
Budhistorik (4 bud)

1374878
1373299
750
1373131
1366529

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.