Modeplanscher 1800-tal

256699

MODEPLANSCHER, 6 st, handkolorerade, 1800-talets senare del, 33x22 cm vardera

Fack 11

Modeplanscher 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1374305
1374252
1374304
1374252
750
1374185
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.