Lambert Werner blandteknik

256698

WERNER, Lambert (1900-1983): Komposition, signerad och daterad Lambert Werner 1960, blandteknik, vardera 98x66 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Lambert Werner blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1373614
1374680
1373614
1365662

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.