Ernest Salvado blandteknik

256696

SALVADO, Ernest (1929-1985): komposition, signerad och daterad E. Salvado -67 , blandteknik, 64,5x53 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Ernest Salvado blandteknik

Budhistorik (5 bud)
1374840
1374839
750
1374839
1374105
1365671

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.