Albert Berg oljemålning

256694

BERG, Albert (1832-1916): Skärgårdmotiv, signerad och daterad -94, olja på duk, 67x104 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Albert Berg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1374999
3 400
1374810
1 300
1370280
1370148
1369899

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.