Berta Hansson oljemålning

256693

HANSSON, Berta (1910-94): landskapsscen, monogramsignerad BH, olja på pannå, 27x32,5 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Berta Hansson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1374471
3 200
1374670
1374471
2 600
1374246
2 400
1374246

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.