Georg Pauli akvarell

256692

PAULI, Georg (1855-1935): Flicka med blomsterbukett, signerad och daterad G.Pauli 1898, akvarell, 34x23,5 cm;

Konst, Måleri

Fack 1

Georg Pauli akvarell

Budhistorik (14 bud)
1375049
2 600
1375051
2 600
1375049
2 400
1375047
1375028

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.