Skrivbord 1800-tal

256691

SKRIVBORD, 1800-talets slut, valnöt, läderklädd skiva, höjd 76, 132x75 cm

Nyckel saknas, en nyckelskylt saknas, skador

Rum 6

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
1373691
1 400
1373687
1 300
1373690
1 300
1373687
1373686

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.