Ulf Gripenholm litografi

256690

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Stilleben, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 21/260, färglitografi, 45x40 cm

Fack 10

Ulf Gripenholm litografi
Budhistorik (2 bud)

1366172
1365664

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.