Göteborgsstolar 1800-tal

256689

STOLAR, 6 st, s k göteborgsstolar, 1800-tal, mahogny och valnöt, sitthöjd 49 cm

Skador, en oklädd sits, udda klädsel

Rum 6

Göteborgsstolar 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1374039
1374037
1374029
700
1373804
650
1373791
600

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.