Skåp 1700-tal

256686

SKÅP, 1700-tal, fanerat med rot, beslag i mässing, inändig lådinredning, höjd 227, 128x56 cm

renoverad, kompletterat, senare ben, spricka

Ändringar/tillägg
2 nycklar finns att avhämta på Utlämningen

Rum 8

Skåp 1700-tal

Budhistorik (38 bud)
1372633
17 500
1372855
17 000
1372633
16 500
1372849
16 000
1372633
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.