Italiensk herrbetjänt

256684

HERRBETJÄNT, Brevettato, Italien, 1900-talets senare del, betsad bok, detaljer i mässing, höjd 98 cm

Slitage

Diverse, Fashion

Rum 7

Italiensk herrbetjänt

Budhistorik (17 bud)
1373902
1373754
1373900
1373754
950
1373898
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.