Regulator herrfickur i silver

256681

FICKUR, silver, 17/1800-tal, regulator, verket märk Lind London, spindelgång, emaljtavla märkt Jacob Åkerman, verk nr: 631, diameter 51,5 mm

Skador och slitage, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Kundcenter

Regulator herrfickur i silver

Budhistorik (33 bud)
1374985
9 600
1374990
9 400
1374985
9 200
1374988
9 000
1374985
8 600

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.