Greta Gerell oljemålning

256679

GERELL, Greta (1898-1982): Landskap-Sydkoster, signerad och daterad Gerell -37, olja på duk, 38x45 cm;

Konst, Måleri

Fack 7

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1375036
900
1368252
850
1375035
1368252
750
1375034
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.