Arvid Fougstedt oljemålning

256672

FOUGSTEDT, Arvid (1888-1949): Klosterinteriör, signerad och daterad 1937, olja på duk på pannå, 67x98 cm

färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 11

Arvid Fougstedt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1373973
3 800
1373970
3 600
1373906
3 200
1373714
1373713
2 800

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.