Arvid Fougstedt oljemålning

256670

FOUGSTEDT, Arvid (1888-1949): Vikingascen, signerad och daterad 1937, olja på duk på pannå, 65x97 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Arvid Fougstedt oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1373984
1373917
1373409
1366261
1364736
750

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.