Urban Rejle

256666

REJLE, Urban (Sverige 1894-1974): Bokbinderi, olja på pannå, signerad Urban Rejle, 63x80 cm
ÖVRIGT: Förlaga till skolplansch

Konst, Måleri

Fack 6

Urban Rejle

Budhistorik (22 bud)
1373499
3 400
1366304
3 200
1366304
1372576
1366304
1 900

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.